21 травня Всеукраїнська акція «День вишиванки»

Працівники Надвірнянської районної державної адміністрації спільно із працівниками районних служб, організацій та установ підтримали Всеукраїнську акцію «День вишиванки». Державні службовці, в найвеличніше релігійне свято – Вознесіння Господнього 
одягли вишиванку на роботу. 

Так ми разом продемонстрували, що українці – незламні духом, на своїй Богом даній землі, готові захищати свою країну, культуру та історію і ні за яких умов не потуратимемо агресору – висловились держслужбовці.
          
Всеукраїнську акцію «День української вишиванки» було започатковано студенткою факультету історії, політології та міжнародних відносин Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича Лесею Воронюк у 2007 році. День вишиванки – це свято флешмоб, коли українці в будній день одягають вишиванку на роботу, університет, школу чи садочок. Основна мета заходу це збереження українських цінностей та їх популяризація серед молоді та населення держави загалом. Свято не передбачає обов'язкових заходів окрім одягання вишиванки. Хоча протягом всієї історії заходу з ініціативи студентів, школярів, громадських та культурних діячів проводяться концерти, хода, конкурси, вечорниці, ярмарки. Саме ж свято запрошує кожного свідомого громадянина до абсолютно простого вчинку – просто одягнути вишиванку і в ній піти на роботу чи на навчання.

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *