23 річниця Конституції України

В районному будинку культури відбувся урочистий захід, присвячений 23-ій річниці Конституції України. Участь у заходах взяли: голова районної державної адміністрації Олександр Кеніз, голова районної ради Іван Гурмак, міський голова Зіновій Андрійович, працівники райдержадміністрації, установ, організацій району та громадськість.
Святкування розпочалися зі звучання Державного Гімну України. З рук очільників району спільними грамотами райдержадміністрації та районної ради за активну громадську позицію, патріотизм і мужність виявлені при виконанні військового обов’язку по захисту державного суверенітету та територіальної цілісності України та з нагоди Дня Конституції нагороджено учасників АТО та за високі спортивні досягнення у 2019 році та з нагоди відзначення в районі та Дня молоді нагородили грамотами та преміями спортсменів Надвірнянщини та їх тренерів.
Продовжились урочистості покладанням квітів до пам’ятної дошки С. Стецько.
Присутніх зі святом вітали народний аматорський хоровий колектив районного будинку культури та муніципальний оркестр народної музики «Аркан», народний аматорський ансамбль танцю «Горянка», солісти Віктор Чудновський, Віктор Дем’янів, Ольга Сабадаш та інші.
Є дати, які укріплюють нації, виражають дух народу, символізують його славне минуле, сьогодення й майбутнє. До їхнього числа, безумовно, належить день «молодих» свят сучасної України. Це День Конституції України – свято волі, миру і доброї злагоди всіх громадян на основі закону і справедливості.
Це свято – символ національного єднання й загальної відповідальності за сьогодення й майбутнє нашої Батьківщини.

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *