24 особи, яким надано статус постраждалих учасників Революції Гідності, отримають грошову допомогу

На виконання постанови Кабінету міністрів України від 14.03.2018 року № 170 «Деякі питання виплати у 2018 році разової грошової допомоги, передбаченої законами України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту» і «Про жертви нацистських переслідувань» органами соціального захисту населення області проводиться робота щодо виплати разової грошової допомоги ветеранам війни та особам, на яких поширюється дія зазначених законів.
Станом на 1 липня 2018 року разову грошову допомогу отримали 35490 ветеранів війни на загальну суму 33667,6 тис. гривень.

З червня 2018 року Уряд розширив коло отримувачів разової грошової допомоги, включивши до нього постраждалих учасників Революції Гідності. Для отримання зазначеної допомоги необхідно звернутися до органу соціального захисту населення за місцем реєстрації.

Для довідки, на обліку в Єдиному державному автоматизованому реєстрі пільговиків в області перебувають 24 особи, яким надано статус постраждалих учасників Революції Гідності.

Одночасно ветеранам війни, які ще не отримали разової грошової допомоги за 2018 рік, рекомендуємо звернутися до органів соціального захисту населення за місцем реєстрації.

Нагадуємо, що виплата разової грошової допомоги триває до 30 вересня 2018 року.

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *