30 вересня Україна відзначає День усиновлення

Це свято великого серця, безкорисної любові та безмежної доброти. Символічно і невипадково ми відзначаємо його вдень християнських свят Віри, Надії, Любові та матері їх Софії.
Ми щиро вітаємо і пишаємось родинами, які усиновили дітей . Віримо, що батьки і діти, яких об’єднала доля, будуть щасливими, адже родина, в якій є усиновлена дитина- це родина назавжди.
Кожне свято, і навіть невелике досягнення – це щоденна, кропітка і відповідальна робота працівників державних органів, служб, закладів, громадських та благодійних організацій.
Слова вдячності всім тим людям, чия наполеглива праця та активна суспільна позиція допомагає вирішити проблеми дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.
Дитина у різні періоди свого життя запам’ятовує усе, що із нею відбувається в навколишньому світі. Дитяче серце м’яке як віск, у ньому відбивається все. Яким буде той відтиск – добрим чи ображеним на все життя, залежить від нас дорослих.Кожна дитина має право і повинна мати сім’ю, маму і тата – це закон життя!
Наша повага і вітання всім , хто причетний до втілення цього закону в життя! З Днем усиновлення!

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *