360 юнаків з Прикарпаття призвані на військову службуУказом Президента України від травня цього року № 255/2015 «Про внесення змін до Указу Президента України від 17 лютого 2015 року № 88» проведення заходів з призову громадян України на строкову військову службу продовжено на червень 2015 року. Чисельність громадян, що підлягають призову залишилась без змін.

На засіданні обласної призовної комісії 26 травня, яку очолює заступник голови облдержадміністрації І. Пасічняк, військовий комісар обласного військового комісаріату полковник В. Ярмошук проінформував присутніх про хід призову юнаків Прикарпаття на строкову військову службу. На цей час на строкову військову службу призвано 360 юнаків з області (72%). Призов та відправка команд проходить згідно встановлених завдань та графіка.

Разом з тим члени обласної призовної комісії повторно заслухали інформацію голів  призовних комісій Верховинського, Городенківського,  Калуського, Коломийського, Косівського, Рожнятівського та Снятинського районів, міст Івано-Франківська та Коломиї, відповідних військових комісарів  про хід призову в районах і містах, про виправлення недоліків та заходи, вжиті для підвищення якості підготовки молоді до військової служби.

Протокольним дорученням їх зобов’язано до 10 червня цього року виконати встановлені планові завдання.

Відповідальність за проведення повторного медичного обстеження призовників, які заявляли скарги на стан здоров’я, покладено на заступника директора департаменту охорони здоров’я облдержадміністрації М. Матейка.

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *