66 проектів з нашої області візьмуть участь у Конкурсі підтримки ініціатив місцевих карпатських громад-2021

Завершився прийом проєктних заявок на Конкурс підтримки ініціатив місцевих карпатських громад у 2021 році в межах проєкту «Карпатська мережа регіонального розвитку», організатором якого є асоціація «Єврорегіон Карпати-Україна».
Цього року на Конкурс надійшло 235 заявок. З них 67 проєктів з Львівської області, 66 – з Івано-Франківської, 60 – з Чернівецької та 42 – із Закарпатської.

«Ініціатива асоціації «Єврорегіон Карпати-Україна» – одна з найбільш успішних в Україні. В її межах вже розвивається понад 150 проєктів у місцевих карпатських громадах. Цього року Міністерство розвитку громад та територій України надасть фінансування для щонайменше 40 проєктів-переможців у чотирьох карпатських областях, загальним розміром гранту 10 млн гривень. При відборі проєктів незалежні експерти звертатимуть увагу на важливість проблеми для громади, додану вартість проєкту для регіону Карпат, а також сталість результатів. Очікуємо підсумків конкурсу в червні цього року», – зазначає заступник міністра розвитку громад та територій Іван Лукеря.

Конкурс підтримки ініціатив місцевих карпатських громад асоціація «Єврорегіон Карпати-Україна» проводить уже вп’яте. Цьогоріч отримали найбільшу кількість заявок у порівнянні з попередніми роками.

Найбільш популярним серед пріоритетів Конкурсу став напрям «Історико-культурна спадщина» – усього подано 77 заявок (фактично кожна третя). Значно зросла активність у пріоритеті «Безпека громад Карпатського регіону» – подано 52 проєктні заявки. 43 заявки подано у пріоритеті «Розвиток спорту у гірських територіях», 34 – «Подолання наслідків COVID 19 для закладів охорони здоров’я та суб’єктів підприємництва» та 29 – «Природна спадщина».

Довідково

Проєкт «Карпатська мережа регіонального розвитку» реалізується спільно Міністерством розвитку громад та територій, Закарпатською, Івано-Франківською, Львівською, Чернівецькою обласними державними адміністраціями та Асоціацією «Єврорегіон Карпати – Україна» і фінансується за рахунок коштів державного бюджету, отриманих від Європейського Союзу в рамках виконання Угоди про фінансування Програми підтримки секторальної політики – підтримки регіональної політики України.

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *