95 тисяч прикарпатців отримують субсидії

Про це сьогодні під час онлайн-брифінгу під керівництвом заступника голови обласної державної адміністрації Світлани Онищук повідомила заступник директора департаменту соціальної політики облдержадміністрації Галина Сеник.

Управлінець зазначила, що 91 тисяча домогосподарств отримують субсидії у готівковій формі через відділення банків та «Укрпошти». Решта – безготівково на рахунки надавачам житлово-комунальних послуг.

Галина Сеник також розповіла про умови призначення субсидій, а також обмеження щодо їх отримання. Зокрема, перепоною для отримання субсидії є опалювальна площа житлового приміщення, яка перевищує 120 кв. метрів для квартири і 200 кв. метрів для індивідуального будинку, придбання транспортного засобу, будівельних матеріалів, інших товарів довгострокового вжитку або оплати послуги (одноразово) з будівництва, ремонту квартири (будинку) або транспортного засобу, крім медичних, освітніх, житлово-комунальних послуг у межах соціальної норми житла та соціальних нормативів користування житлово-комунальними послугами на суму, яка на дату купівлі (оплати) перевищує 50 тисяч гривень.

Також субсидія не призначається сім’ям, у складі яких є непрацюючі люди працездатного віку, або особи, які понад 60 днів перебували за кордоном. Заборгованість з оплати житлово-комунальних послуг теж не дає права на призначення субсидії.

Слід додати, що у порівнянні із минулим роком кількість отримувачів субсидій збільшилася.

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *