Агенція розвитку ОТГ Прикарпаття спільно з громадами області розробила три розвиткові проєкти

Агенція розвитку ОТГ Прикарпаття спільно з громадами області підготувала три проєкти регіонального розвитку та подала їх на конкурс секторальної бюджетної підтримки Європейського Союзу. Загальна вартість реалізації ініціатив становитиме 37 млн гривень.

Перший проєкт підготовлено спільно з ОТГ та асоціаціями органів місцевого самоврядування чотирьох областей – Івано-Франківської, Львівської, Закарпатської та Чернівецької. Завдання ініціативи полягатиме у покращенні аналітичної бази для діагностики та нових можливостей економічного розвитку Карпатських територій в умовах нової економіки, а також налагодженні співробітництва цільових гірських ОТГ Українських Карпат з громадами та інституціями регіонів Європейського союзу.
«Суб’єктами висування від Івано-Франківської області стануть Делятинська, Брошнів-Осадська, Ворохтянська та Зеленська об’єднані територіальні громади. Загальний бюджет проєкту – 14 млн гривень», – зазначають у пресслужбі Агенції розвитку ОТГ Прикарпаття.
Другий проєкт, котрий  подано на конкурс, стосуватиметься створення туристично-інформаційної системи VeloHalychyna. Його бюджет становитиме 22 млн гривень. Ініціативу впроваджуватимуть в Івано-Франківській, Галицькій, Єзупільській, Угринівській та Ямницькій ОТГ».
У результаті реалізації проєкту на Прикарпатті облаштують  нові туристичні об’єкти, які підвищать конкурентоспроможність субрегіону  та створять додаткові можливості для наповнення бюджету сільських та міських громад. У межах ініціативи створять  велокемп, проведуть велошколи, розроблять велоквести  «Галицькі мандри», а також організують міжнародний велопробіг, який  сприятиме закріпленню іміджу Івано-Франківська як «Велосипедної столиці».
Третій проєкт стосуватиметься співробітництва Карпатських гірських громад області щодо підготовки та реалізації програмних документів розвитку.
Ініціативу впроваджуватимуть у Дубівській та Спаській об’єднаних територіальних громадах. У рамках реалізації проєкту  забезпечать містобудівною документацією 17 населених пунктів ОТГ, а також розроблять інвестиційні паспорти для обох  громад. Загальний бюджет ініціативи  становитиме чотири мільйони гривень.

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *