Аграрні розписки

В Надвірнянській районній державній адміністрації в рамках проекту «Аграрні розписки в України» проведений майстер клас для сільськогосподарських виробників “Аграрні розписки – нові можливості для фермерів”.
В семінарі взяли участь фермери Надвірнянського району, місцеві постачальники гуматів, добрив, пального, представники компанії з виготовлення обладнання для енергозбереження в аграрному секторі.
Координатор проекту в Івано-Франківській області Климчук Микола розповів про практичний досвід та нові можливості використання інструменту Аграрних розписок для аграріїв.
Начальник відділу промисловості, торгівлі та агропромислового розвитку управління економічного розвитку і торгівлі РДА Старків Ярослав відзначив важливість залучення додаткового фінансування в аграрному секторі для покращення виробничих показників: підвищення врожайності і якості сільськогосподарських культур, зростання рівня рентабельності виробництва.
Під час семінару учасники детально ознайомилися з інноваційними та традиційними видами добрив, які застосовуються на ринку, сучасними технологіями енергозбереження в сільському господарстві, а також взяли участь у обговоренні досвіду використання Аграрних розписок.

Довідково:
Проект “Аграрні розписки в Україні впроваджується Міжнародною фінансовою корпорацією (IFC). Основні партнери Проекту: органи державної влади, приватний сектор, міжнародні організації. За час дії проекту аграрії видали понад 700 аграрних розписок, отримали коштів та матеріальних ресутрсів на 4,6 млрд. грн.
IFC відіграє важливу роль у розширенні доступу до фінансування для малих і середніх сільськогосподарських підприємств в Україні. За підтримки Державного секретаріату Швейцарії з економічних питань (SECO), у 2015 році IFC розпочала п’ятирічну програму, яка дозволить українським агровиробникам використовувати аграрні розписки, щоб отримати фінансування для поповнення оборотного капіталу, придбання техніки, високоякісного насіння та інших виробничих ресурсів.

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *