Актуальні питання життєдіяльності області перебувають на постійному контролі голови облдержадміністрації

Сьогодні Денис Шмигаль провів апаратну нараду з керівниками структурних підрозділів ОДА, обласних установ та організацій.
На порядку денному були питання підготовки закладів освіти до нового навчального року та організація заходів із відзначення Дня Незалежності України. Також на нараді йшлося про стан забезпеченості пацієнтів області гемодіалізом та інсуліном і, відповідно, потребу в коштах на їх придбання.

Очільник Івано-Франківщини заслухав інформацію в.о. директора ДП «Дороги Прикарпаття» Андрія Сазонова про виконання плану-графіка робіт з ремонту доріг та мостів місцевого значення. Також проаналізували виконання Указу Президента України №543/2019 «Про розвиток регіону українських Карпат».

За результатами наради Денис Шмигаль доручив департаменту освіти, науки й молодіжної політики ОДА підготувати календарний план виконання ремонтних робіт на об’єктах освітньої галузі.

Управлінню культури, національностей та релігій доручено підготувати узагальнені обласні заходи із відзначення Дня Незалежності України для оприлюднення на вебсайті ОДА.

Керівнику департаменту охорони здоров’я облдержадміністрації доручено активізувати роботу щодо контролю за процедурою виділення додаткового обсягу цільових коштів для лікування хворих на цукровий діабет та гемодіаліз, потреба в яких складає 45 млн грн.

Денис Шмигаль доручив посадовцям активно долучатися до розробки планів з виконання Указу Президента України «Про розвиток регіону українських Карпат» та подати в департамент економічного розвитку, промисловості та інфраструктури ОДА обґрунтовані пропозиції.

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *