Андрій Бойчук: Цього року на Прикарпатті будуватимуть дороги, важливі для соціально-економічного та культурного розвитку області

Президент України Володимир Зеленський виступив на Всеукраїнському форумі «Україна 30. Інфраструктура» та окреслив основні напрямки розвитку і розбудови інфраструктури для перетворення України на країну, комфортну для людей.
Глава держави зауважив, що сфера інфраструктури занепадала понад 20 років. Він також нагадав, що у його передвиборчій програмі важливим пунктом було створення комфортної країни.

«Найперше – це дороги. Про них існував не один мільйон жартів, на їхньому ремонті було вкрадено не один мільйон гривень. Всі думали, що хороші дороги і Україна – це фантастика. Ми довели, що це може стати реальністю», – наголосив Володимир Зеленський.

За словами Глави держави, у 2021 році планується відремонтувати та реконструювати чотири з половиною тисячі кілометрів державних доріг та дві тисячі кілометрів місцевих. Також має розпочатися будівництво Київської об’їзної дороги загальною протяжністю 150 км.

Другим пріоритетним напрямком, як зазначив Володимир Зеленський, є національна програма відновлення мостів. У її межах у 2020 році уже побудовано та оновлено 216 мостів, а цьогоріч планується будівництво та оновлення 245 мостів.

«Щодня ми доводимо, що Україну можна об’єднувати не тільки гаслами, але й новими дорогами та мостами», – додав Президент.

За словами голови обласної державної адміністрації Андрія Бойчука, цього року на Івано-Франківщині споруджуватимуть ті дороги обласного і районного значення, які мають вплив на соціально-економічний та культурний розвиток краю.

«Економічний розвиток області напряму залежить до якісного транспортного сполучення, – наголосив Андрій Бойчук. – Тому моїм пріоритетним завданням є саме розбудова транспортної інфраструктури Прикарпаття, яка допоможе з’єднати область із сусідніми регіонами».

Слід зазначити, що минулого року на ремонт обласних доріг державного значення було спрямовано понад два мільярди гривень. Це рекордна для Івано-Франківщини сума коштів, виділена на спорудження автошляхів за всі часи незалежності держави.

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *