Андрій Бойчук: Інвестиції – це той інструмент, який допоможе пожвавити економіку області та стимулювати зайнятість населення

Наявність інвестиційних стимулів в країні може позитивно вплинути на рішення інвесторів вкладати в Україну й надалі. На цьому наголосила керівник офісу Національної інвестиційної ради Ольга Магалецька у рамках Всеукраїнського форуму «Україна 30. Малий і середній бізнес та держава».
«71% інвесторів України вважають, що наявність інвестиційних стимулів в державі може позитивно вплинути на їхнє рішення вкладати й надалі. Що саме вони відзначають? Звичайно, це надання податкових пільг, спеціальний митний режим, спрощення надання земельних ділянок. Ці інвестиційні стимули, стимули державної підтримки наявні та є передбачені президентським законом №1116-ІХ «Про державну підтримку інвестиційних проєктів зі значними інвестиціями», який набув чинності 13 лютого цього року», – підкреслила Ольга Магалецька.

«Прикарпаття завжди відкрите для інвестицій. Задля цього у нас є ряд привабливих інструментів: вигідне географічне розташування, висококваліфіковані кадри, науковий потенціал. Окрім того, ми вже чимало зробили у розвитку дорожньої інфраструктури, туристичної індустрії, креативного мистецтва. Сьогодні підтримку для залучення інвестицій нам дає держава у вигляді податкових пільг, спеціального митного режиму, спрощення надання земельних ділянок, передбачених Законом України, схваленим Президентом Володимиром Зеленським», – розповів голова обласної державної адміністрації Андрій Бойчук. – Я впевнений, що завдяки державній підтримці ми зможемо привабити інвестора в нашу область. А це допоможе пожвавити економіку та стимулювати зайнятість населення».

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *