Андрій Бойчук: Медичні заклади області отримали засобів індивідуального захисту на понад п’ять мільйонів гривень

Відповідно до постанови Кабінету міністрів України від 6 травня 2020 року № 372 «Про виділення коштів для забезпечення здійснення деяких заходів, спрямованих на запобігання виникненню та поширенню, локалізацію та ліквідацію спалахів, епідемій та пандемій гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2», ДП «Медичні закупівлі України» закупило засоби індивідуального захисту, в тому числі і на заклади охорони здоров’я Івано-Франківщини.
«Завдяки постійній увазі Президента України та Уряду, прикарпатські медики, які працюють у спеціалізованих лікарнях та відділеннях із лікування хворих на гостру респіраторну хворобу COVID-19, забезпечені засобами індивідуального захисту. Ми отримали захисний одяг на суму 5 мільйонів 275 тисяч 640 гривень», – прокоментував голова облдержадміністрації Андрій Бойчук.

Додамо, що у лікарні області поступили наступні засоби індивідуального захисту:

– Одяг захисний від інфекційних агентів для багаторазового та обмеженого використання (костюм біологічного захисту/комбінезон) – 5 тис. 400 шт.

– Костюм біологічного захисту/комбінезон (багаторазовий 3, 6 клас захисту) – 1820 шт.

– Халат багаторазовий – 7 тис. 300 шт.

Окрім цього, медзаклади Прикарпаття отримали 605 флаконів препарату Ремідія (Ремдесивір ) на суму понад 407 тисяч гривень.

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *