Андрій Бойчук: Ми запроваджуємо комунікацію з ОТГ на якісно новому рівні

Голова облдержадміністрації Андрій Бойчук взяв участь в обговоренні викликів реалізації реформи децентралізації на платформі «Децентралізація в режимі stand by», організованій Асоціацією міст України.

«Найперше, що я бачу – це потребу в посиленні комунікації між владою на місцях та громадами. Ми вже робимо такі комунікаційні платформи. Вони дозволяють нам вирішувати існуючі проблеми конструктивно, знаходячи рішення спільно. – наголосив очільник Прикарпаття. – У наших планах є створення центру компетенції, який буде допомагати громадам вирішувати зокрема і фінансові питання – де взяти фінансування, де заробити кошти. Завдяки спільній роботі з очільниками громад такий центр дасть позитивні результати на рівні цілої області. Запрошую всіх до співпраці!».
Про запровадження нового ефективного підходу до розбудови соціальної інфраструктури розповів радник голови ОДА Андрій
Ярмольський.
«Аналізуючи попередні роки, ми зрозуміли, що зараз в області є багато незавершених об’єктів, на які вже витрачено бюджетні кошти. Ми отримали погодження від Міністерства регіонального розвитку на добудову таких об’єктів. Ними будуть користуватися громади, а отже їх потрібно реалізувати. В кожному напрямку державного фінансування ми разом з головами ОТГ хочемо напрацювати зрозумілу логіку та правила гри. Це дозволить нам налагодити ту комунікацію, яка буде реально вирішувати назрілі проблеми», – зазначив посадовець.

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *