Андрій Бойчук: на Прикарпатті розроблять програму, яка допомагатиме людям з наркотичною, алкогольною або ігровою залежністю

3 червня голова Івано-Франківської обласної державної адміністрації Андрій Бойчук зустрівся із представниками Міжнародної антинаркотичної асоціації.
Вони обговорили запуск на Прикарпатті програми, яка допомагатиме людям з наркотичною, алкогольною або ігровою залежністю.

“Такі проєкти вже працюють в окремих містах України. Завдяки їм залежні люди та їх сім’ї можуть вчасно отримати допомогу, а не залишатися сам на сам із проблемою”, – повідомив на сторінці у соціальній мережі “Facebook” очільник області.

За його словами, програма містить чимало різних заходів: від створення цілодобової гарячої лінії до організації навчань та терапевтичних таборів із залученням відомих громадських діячів, спортсменів та зірок. Все це покликане не просто підтримувати залежних, а й також допомогти реабілітуватися та почати нове життя.

“Ми розуміємо всю важливість такої ініціативи, адже допомоги потребує багато людей. Саме тому відповідні структури облдержадміністрації будуть співпрацювати із представниками Міжнародної антинаркотичної асоціації, щоб ми спільно реалізували цю програму в нашій області”, – зазначив Андрій Бойчук.

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *