Андрій Бойчук: Найбільш вразливі категорії населення області отримають виплату монетизованих компенсацій пільг

Через зростання цін на енергоносії в умовах карантину та осінньо-зимового періоду, Уряд вжив ряд заходів для соціального захисту населення, зокрема, встановив фіксовану ціну на електроенергію та обмежив граничну ціну на газ для побутових споживачів.
Водночас влада захистила найбільш вразливі категорії населення.

«Зважаючи на підняття цін на енергоносії, найбільш вразливі категорії прикарпатців, – а це багатодітні сім’ї, прийомні родини та дитячі будинки сімейного типу, а також споживачі, котрі використовують електрику для обігріву домівок, – будуть соціально захищеними та зможуть оплатити послуги за спожиту електроенергію», – наголосив голова облдержадміністрації Андрій Бойчук.

За словами керівника області, для захисту найбільш вразливих категорій населення наприкінці січня поточного року за спільної ініціативи Президента України Володимира Зеленського, Кабінету міністрів та народних депутатів у Верховній Раді було схвалено закон, який передбачає виплату монетизованих компенсацій пільг, що були скасовані. Передбачено виділення 1,4 млрд грн з державного бюджету на виплату цих компенсацій.

Слід зазначити, що відповідно до ухваленого закону, відшкодування отримають:

люди, які проживають у житлових будинках (у тому числі в житлових будинках готельного типу, квартирах та гуртожитках), обладнаних електроопалювальними установками;
люди, які проживають у багатоквартирних будинках, не газифікованих природним газом і в яких відсутні або не функціонують системи централізованого теплопостачання (у тому числі у сільській місцевості);
багатодітні, прийомні сім’ї та дитячі будинки сімейного типу.

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *