Андрій Бойчук: Наш пріоритет – налагодження комунікації з територіальними громадами області

Як уже повідомлялося, сьогодні в рамках Всеукраїнського форуму «Україна 30» відбулося засідання Ради розвитку громад та територій під головуванням Президента України Володимира Зеленського. Участь у заході взяв голова обласної державної адміністрації Андрій Бойчук.
Очільник Прикарпаття переконаний, що цей форум – найкращий приклад вдалої комунікації між центральною та місцевою владою, бо його учасниками стали Президент України, урядовці, представники Офісу Президента та влади на місцях – голови облдержадміністрацій, обласних рад і територіальних громад.

Варто зазначити, що під час заходу Володимир Зеленський оголосив про створення Конгресу місцевих та регіональних влад, який має стати новим форматом комунікації влади всіх рівнів.

«Я підтримую ідею Президента України, адже центральна та місцева влада – не конкуренти й не суперники, а партнери, – каже Андрій Бойчук. – Від такої співпраці виграють всі, а головне – українці. Найпершим пріоритетом своєї роботи в облдержадміністрації бачу саме комунікацію з територіальними громадами. Наша співпраця буде ґрунтуватися на питаннях, які стосуються як області загалом, так і добробуту мешканців кожної громади зокрема. Для цього створюємо центр компетенції, адже зацікавлені у збільшенні наповнень до бюджетів громад та у ефективній реалізації спільних проєктів».

Додамо, нині керівництво обласної державної адміністрації разом з головами місцевих громад докладають зусиль для подолання пандемії на Прикарпатті. І вкотре доводять, що якісна комунікація заради вирішення спільних проблем можлива.

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *