Андрій Бойчук: Вакцинація допоможе побороти коронавірус і повернутися до звичного життя

На Прикарпатті проводиться активна робота щодо протидії поширенню коронавірусної інфекції. Єдиним найдієвішим методом боротьби з COVID-19 залишається вакцинація.
На переконання голови обласної державної адміністрації Андрія Бойчука, здолати вірус можна шляхом імунізації населення. До слова, днями очільнику області провели вакцинування під час його інспектування роботи мобільного госпіталю у Богородчанах.

«Задля ефективного проведення вакцинації обласна державна адміністрація організувала додаткове навчання для медичних працівників, котрі входять до мобільних бригад із імунізації. Також ми збільшуємо кількість мобільних бригад, щоб прискорити процес вакцинації», – розповів Андрій Бойчук.

Слід відзначитися, що на даний час уже провакцинувалися Президент України Володимир Зеленський, представники Кабінету міністрів України, зокрема заступниця міністра охорони здоров’я України Ірина Садов’як, яка з робочою поїздкою перебуває в області, відомі громадські діячі, медичні працівники. Також щеплення зробили і прикарпатські медики – в.о. директора департаменту охорони здоров’я облдержадміністрації Володимир Дзьомбак і головний державний санітарний лікар області Руслан Савчук. Своїм прикладом вони продемонстрували, що вакцинація є безпечною та дієвою.

«Пам’ятаймо, що завдяки вакцинації у світі здолали не одну хворобу. Сьогодні на черзі – побороти коронавірус і повернутися до звичного життя», – наголосив Андрій Бойчук.

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *