Андрій Бойчук: Забезпечення ліжко-місцями хворих на COVID-19 – пріоритетне завдання обласної державної адміністрації

За ініціативи голови обласної державної адміністрації Андрія Бойчука створено комісію, яка перевіряє ситуацію з COVID-19 у лікарнях області.
Днями комісія завітала до КНП «Івано-Франківський обласний перинатальний центр», де проінспектувала кількість вільних місць, розгорнутих для ковідних хворих. Це вже шостий заклад галузі охорони здоров’я Прикарпаття, який оглянули фахівці сфери та працівники правоохоронних структур.

Як розповів в.о. директора департаменту охорони здоров’я облдержадміністрації Володимир Дзьомбак, за результатами роботи комісії у шести закладах вдалося встановити достовірну інформацію про наявність вільних ліжко-місць для ковідних хворих, що дозволило збільшити їх кількість на 72 одиниці.

На переконання голови обласної державної адміністрації Андрія Бойчука, забезпечення ліжко-місцями хворих на COVID-19 – пріоритетне завдання обласної державної адміністрації.

«Ситуація з поширенням коронавірусу на Прикарпатті залишається складною, – наголосив Андрій Бойчук. – Щоденно фіксується понад півтисячі хворих та півтора десятка смертей, спричинених вірусом. Тому нашою основною метою є зробити все можливе, щоб люди могли вчасно отримати якісну медичну допомогу, були забезпечені медикаментами.

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *