Андрій Бойчук зустрівся із заступником міністра закордонних справ України Євгенієм Єніним

Голова обласної державної адміністрації Андрій Бойчук зустрівся із заступником міністра закордонних справ України Євгенієм Єніним.
Під час зустрічі йшлося про потребу активізації співробітництва області з міжнародними партнерами та започаткування нової співпраці.

Андрій Бойчук зазначив, що область зацікавлена в започаткуванні співпраці у різних галузях.

«Для нас дуже важливо розширювати зовнішньоторговельні контакти задля того, щоб наші товаровиробники експортувати продукцію до більшої кількості країн. Також на Прикарпатті розвивається альтернативна енергетика, сільськогосподарський сектор, харчова промисловість та туристична галузь. Нам важливо знайти партнерів для впровадження нових технологій задля створення інноваційних розвинутих підприємств по кожному з напрямків», – зазначив очільник області.

Посадовець додав, що важливо акцентувати увагу на туристичних ресурсах Прикарпаття.

Йшлося про використання зв‘язків МЗС щодо поширення інформації про туристичний потенціал області закордоном через співпрацю із консульствами, підтримку в промоції області для іноземних туристів задля популяризації Івано-Франківщини для туристів із азійських країн та розвитку медичного туризму на Прикарпатті.
Також обговорювали питання організації обміну студентами та співпраці між вищими навчальними закладами, відповідними закладами закордоном, допомоги в обміні студентами з метою розвитку їх кваліфікацій та набуття досвіду.

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *