Андрій Ярмольський: В рамках Національної програми «Велике будівництво» збудують і відновлять 14 об’єктів

У рамках програми «Велике будівництво» минулоріч на Прикарпатті реалізовано 14 проєктів будівництва, реконструкції та капітального ремонту п’яти шкіл, шести садочків та трьох стадіонів. На їх реалізацію залучено 119 млн. грн., у тому числі з Державного фонду регіонального розвитку – 106,1 млн. грн. та місцевого бюджету – 12,9 млн. гривень.
Про це сьогодні розповів перший заступник голови обласної державної адміністрації Андрій Ярмольський.

За його словами, в області завершено формування переліку об’єктів будівництва, які будуть включені до Національної програми «Велике будівництво» у 2021 році. На Прикарпатті реалізовуватиметься 14 проєктів. Будуватимуться чотири школи, зокрема, у с. Вишків Калуського району, с. Чукалівка Івано-Франківської міської ради, селищі Делятин та с. Красноїлля Верховинського району. Два дитячі садочки – у с. Чорнолізці Тисменицького району на 80 місць та с. Стопчатів Косівського району на 60 місць.

Також управлінець розповів, що цей проект передбачає нове будівництво чотирьох спортивних об’єктів, зокрема, модульного спортивного залу у с. Королівка Коломийського району та спортзалів у школах у с. Новиця Калуського району, с. Старий Косів Косівського району, с. Заріччя Надвірнянського району.

За його словами, будуватиметься й народний дім у с. Пшеничники Тисменицького району, культурно-мистецький центр «Дзбан» у с. Старий Косів та здійснюватиметься капітальний ремонт музею «Писанка» в Коломиї. У Галичі(урочище Дробилка) зведуть очисні споруди глибокого біологічного очищення стічних вод продуктивністю 500 м куб/добу (перша черга будівництва).

На переконання Андрія Ярмольського, Національна програма «Велике будівництво» не зупиняється, а навпаки – активно розвивається. Завдяки цій програмі на Прикарпатті вдалося вдосконалити чимало важливих соціальних об’єктів. «Ми й надалі продовжуємо працювати над вдосконаленням соціально важливої інфраструктури, увага влади зосереджена над відновленням лікарень та об’єктів соціально-транспортної інфраструктури», – наголосив управлінець.

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *