Анна Артеменко розповіла про кроки АМКУ щодо імплементації Угоди про асоціацію між Україною та ЄС3 грудня, державний уповноважений Антимонопольного комітету України Анна Артеменко взяла участь у засіданні круглого столу на тему «Імплементація Угоди про асоціацію з ЄС: рік перший», організованому Національним інститутом стратегічних досліджень.

Під час засідання представниками органів державної влади та експертами обговорено хід імплементації Угоди про асоціацію між Україною та Європейським Союзом у 2015 році.

У свою чергу Анна Артеменко поінформувала, що напрямками імплементації розділу 10 «Конкуренція» Угоди про асоціацію між Україною та ЄС є впровадження основоположних принципів шляхом удосконалення нормативно-правової бази у сфері конкуренції, підвищення інституційної спроможності Комітету, створення системи моніторингу і контролю за державною допомогою суб'єктам господарювання, а також адвокатування конкуренції.

У 2015 році Антимонопольним комітетом України з метою імплементації Угоди між Україною та ЄС вже зроблено ряд важливих кроків, а саме:

для підвищення прозорості діяльності Комітету до настання фактичних зобов'язань розпочато публікацію рішень;

для підвищення рівня правової визначеності Комітетом прийнято та опубліковано документ про принципи розрахунку штрафів за порушення законодавства про захист економічної конкуренції.

Крім того, Анна Артеменко поінформувала присутніх про вдосконалення Антимонопольним комітетом України системи контролю за концентраціями суб'єктів господарювання, а також створення національної системи контролю та моніторингу державної допомоги.

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *