Арсеній Яценюк: Компанії, які надають послуги ЖКГ, зобов’язані встановлювати прилади обліку«НКРЕКП зобов’язана забезпечити фінансування для компаній, а компанії зобов'язані поставити прилади обліку для громадян. Людина має платити за те, що вона отримує. А те, що вона отримує, – повинно відповідати кількості і якості, яка підтверджена відповідними приладами обліку», – наголосив у середу, 8 квітня, на засіданні Уряду Прем’єр-міністр України Арсеній Яценюк.

Він нагадав, що за законом, прилади обліку повинні встановлювати компанії, які надають відповідну послугу, і вартість цього включається в тариф.

Арсеній Яценюк наголосив на важливості якості надання послуг ЖКГ. Він звернувся до  Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарстваУкраїни, Міністерства енергетики та вугільної промисловості України  і НКРЕКП: «Якість послуги – це завдання номер один. Не просто зміна тарифів, а зміна якості, підходів, обліку та компенсація від держави як на субсидії, так і на утеплення будинків і зменшення споживання енергетичних ресурсів».

Прем’єр-міністр також підкреслив, що необхідно ухвалити в Парламенті новий закон про Національну комісію з регулювання енергетики і комунальних послуг: «НКРЕКП повинен бути незалежним органом, який прозоро встановлює тарифи, звітує перед громадянами України, звідки взявся цей тариф, і контролює кожну енергопостачальну компанію на предмет відповідності встановленого тарифу і отриманих коштів від громадян України».

Глава Уряду повідомив, що Кабінет Міністрів разом із енергетичним співтовариством вже напрацювали відповідний законопроект.

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *