Бачиш себе в ролі українського чиновника нового покоління? Приходь навчатися до МАУП!

Мрієте стати одним із тих, хто змінить майбутнє нашої країни на краще? Бажаєте працювати на благо суспільства та приносити користь людям? Хочете впливати на роботу виконавчої влади і органів місцевого самоврядування, та не знаєте, як побороти сучасну недосконалу систему? Ми дамо вам відповідь: не варто боротися з системою – краще її очолити!

Міжрегіональна Академія управління персоналом починає підготовку бакалаврів та магістрів за спеціальністю «Публічне адміністрування». Навички з цієї спеціальності – це унікальна можливість подальшого кар’єрного зростання для молодих фахівців, які хочуть працювати в органах державної влади та місцевого самоврядування.

Професійні викладачі МАУП мають на меті підготувати висококваліфікованих фахівців муніципального, регіонального, загальнодержавного та міжнародного рівня, що сформують нове покоління управлінців, які мають глибокі знання, вміють системно та інноваційно мислити, ухвалювати ефективні рішення, керуватися принципами гуманності та ставати на захист інтересів суспільства.

Підчас навчання студенти – майбутні управлінці – дізнаються про принципи і механізми публічного управління у процесі розвитку суспільства; опанують методи формування, моніторингу та контролю за прийняттям управлінських рішень на державному, регіональному та місцевому рівнях; оволодіють основами методології, технологіями та процедурами публічного адміністрування; познайомляться з новими підходами до надання державної допомоги для розвитку окремих регіонів та галузей економіки.

Навчання за спеціальністю «Публічне адміністрування» започатковане у МАУП за сприяння Національного агентства України з питань державної служби. Завдяки чому студенти МАУП матимуть унікальну можливість проходити практику та здобувати неоціненний досвід роботи в державних структурах. На наших студентів чекає початок кар’єри у самому Національному агентстві України з питань державної служби, Комітетах Верховної Ради України, Київській міській державній адміністрації, Державних районних адміністраціях, Пенсійному фонді України, Національній Академії управління при Президенті України, у різноманітних банківських установах та страхових компаніях. Навчання за спеціальністю «Публічне адміністрування» ведеться за денною та заочною формами.

Після закінчення навчання за спеціальністю «Публічне адміністрування» ви зможете обійняти посади в органах державного управління та місцевого самоврядування, громадських організаціях, міжнародних фондах. Наші випускники в майбутньому працюватимуть:

керівниками та провідними фахівцями служб державних органів влади;
керівниками та провідними фахівцями підприємств, установ і організацій різних форм власності та їх заступниками;
на керівних посадах у центральних та місцевих органах державної влади;
на керівних посадах місцевих органів самоврядування;
керівниками громадських та профспілкових організацій;
менеджерами у соціальній сфері.
Тож, якщо ви молоді та амбітні, мрієте зробити свій вагомий внесок у розвиток країни і систему державного управління, тоді ми запрошуємо саме вас на навчання за спеціальністю «Публічне адміністрування»! Почніть зміни в країні з себе – відкрийте шлях до свого майбутнього в МАУП!

Телефон приймальної комісії:
(044) 490-95-05, (044) 494-47-47.
Відкрийте себе в МАУП!
http://maup.com.ua/

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *