Безвізовий режим України з ЄС набув чинності


  
11 червня, Безвізовий режим України з ЄС набув чинності. Відтепер українці можуть подорожувати до країн Євросоюзу та Шенгену без візи.


  
11 червня, Безвізовий режим України з ЄС набув чинності. Відтепер українці можуть подорожувати до країн Євросоюзу та Шенгену без візи.

Таким чином, Угода ЄС про візову лібералізацію з Україною запрацювала. Безвіз на кордонах відкривався поетапно через те, що держави ЄС і Шенгенської зони знаходяться в різних часових поясах.

На першому етапі, опівночі за київським часом, кордони для українських мандрівників відкрили Фінляндія, Естонія, Латвія, Литва, Румунія, Болгарія, Греція і Кіпр.

О 1:00 дія безвізового режиму поширилася практично на всю територію Європейського союзу, а також на країни-члени Шенгену, що не входять до ЄС. Ще через годину безвіз поширився на Португалію, а о 3:00 за Києвом безвізовою для нас стала Ісландія.

Винятком із безвізового режиму залишаться Великобританія та Ірландія, які проводять власну візову політику.

Безвізовий режим не дає права українцям на проживання чи працевлаштування у країнах ЄС. В’їжджаючи до Шенгену, необхідно мати документи, що підтверджують мету поїздки, місце проживання, наявність достатніх фінансових коштів на термін перебування і намір повернутися до місця постійного проживання.

Крім того, обов’язковим є поліс медичного страхування і страхування цивільної відповідальності власника автомобіля.

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *