Більше 2 мільйонів гривень збитків відшкодовано державі завдяки податківцям Івано-Франківщини

Як повідомили в головному управлінні ДПС в Івано-Франківській області, протягом 2019 року працівниками відділу боротьби з відмиванням доходів, одержаних злочинним шляхом ГУ ДПС за результатами проведення дослідження фінансово-господарської діяльності платників податків складено 33 матеріали з ознаками кримінальних правопорушень. Матеріали досліджень передані в правоохоронні органі для розгляду та прийняття рішення.
За підсумками розгляду вказаних матеріалів правоохоронними органами в Єдиному реєстрі досудових розслідувань обліковано 15 кримінальних правопорушень, з яких два – за статтею 209 Кримінального кодексу України «легалізація (відмивання) доходів, одержаних злочинним шляхом», 10 – за предикатними злочинами (суспільно небезпечні протиправні діяння, що передували легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом) та три – за іншими статтями Кримінального кодексу України. Крім цього 14 – приєднано до матеріалів кримінальних проваджень.

Внаслідок вжитих організаційних та практичних заходів відшкодовано збитків за кримінальними правопорушеннями на суму 2,03 млн гривень.

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *