Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Біоенергетичні селища – стратегічні екологічні проекти держави

 

 
 Біоенергетичні селища в розвинутих країнах роблять значний внесок у справу економії енергії. В цілому такі селища — стратегічні екологічні проекти, які сприяють збереженню довкілля і клімату. А в ідеальному випадку зовсім не споживають викопних видів палива.

Про це сказав начальник відділу енергозбереження у сфері житлово-комунального господарства Департаменту систем життєзабезпечення та житлової політики Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Роман Радченко під час відкриття семінару-тренінгу «Біоенергетичне селище – шлях до сталого і самодостатнього енергозабезпечення».

За його словами, статус біоенергетичного селища підвищує привабливість населеного пункту для розміщення об’єктів інфраструктури, як житлово-комунального господарства, промисловості, так і інших. Існуючі та нові підприємства мають велику перевагу, оскільки можуть споживати енергію значно дешевшу за традиційну.

Роман Радченко зазначив, що Мінрегіон формує та координує державну політику у сфері ефективного використання паливно-енергетичних ресурсів, енергозбереження та відновлюваних джерел енергії, альтернативних видів палива, а отже є готовність впроваджувати та популяризувати найкращі європейські практики направлені на покращення енергоефективності з використанням енергетичних можливостей відновлюваних джерел енергії природи.

Нагадаємо, що 18 лютого у Мінрегіоні відбувся семінар-тренінг «Біоенергетичне селище – шлях до сталого і самодостатнього енергозабезпечення». Під час якого відбулася презентація концепції біоенергетичних селищ Німеччини, а також розробка сценаріїв створення біоенергетичних селищ в Україні. Організаторами заходу виступили Держенергоефективності, Агентство з питань відновлюваних ресурсів Німеччини (FNR), Біоенергетичною асоціацією України за підтримки Мінрегіону.

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *