Бізнес в умовах карантину: у райдержадміністрації зустрілись з підприємцями

Сьогодні голова районної державної адміністрації Володимир Пасько, голова районної ради Олександр Кеніз, міський голова Надвірнянської ТГ Зіновій Андрійович зустрілися з ініціативною групою, котра представляє підприємців, які вимагають дозволити роботу малого бізнесу у «червоній» карантинній зоні.
Під час конструктивного діалогу обговорили стан дотримання карантинних вимог згідно рішення Державної та Регіональної комісій з надзвичайних ситуацій.
Надвірнянські підприємці, які торгують промисловою групою товарів звернулись письмово до керівництва району та територіальної громади з проханням послабити карантинні вимоги та відкрити їхні торгівельні місця. Представники малого бізнесу готові чітко виконувати всі санітарні вимоги та карантинні заходи. На нараді також було обговорено неприпустимість збільшення орендної плати, а також підприємці просять зарахувати авансом орендну плату, яку сплатили у березні на квітень.

Водночас, Володимир Пасько вкотре наголосив, що ситуація в районі залишається складною і це потрібно враховувати. На сьогодні маємо зареєстрованих 3724 нових випадків COVID-19, 12 людей померли за березень.Тому якщо зараз піти на якісь необдумані пом’якшення карантину, то погіршення ситуації не заставить себе чекати.
«Кожне рішення потрібно приймати зважено, бо мова йде про здоров’я та життя людей», – підсумував зустріч Володимир Пасько.

 

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *