Богдан Футерко: Популяризуючи спорт, ми виховуємо здорову націю

Сьогодні в обласній державній адміністрації підбили підсумки роботи з розвитку фізичного виховання у закладах освіти у 2020-2021 роках.

У заході взяли участь заступник голови обласної державної адміністрації Богдан Футерко, перший заступник голови обласної ради Василь Гладій, віце-президент спортивного комітету України Вадим Стеценко.

Зазначалося, що Івано-Франківщина має неабиякі досягнення у спортивній галузі серед шкільної та університетської молоді. Так, за підсумками шкільної гімназіади, наша область входить до трійки лідерів, зокрема, на змаганнях зайняла друге місце. Також варто додати, що у 2023 році на Прикарпатті відбудеться Всесвітня зимова гімназіада, де будуть представлені 10 видів спорту.

За словами Богдана Футерка, керівництво держави та області приділяє значну увагу розвитку спортивної галузі. Так, у рамках президентських ініціатив, зокрема, Національній програмі «Велике будівництво», на Івано-Франківщині споруджуються нові спортивні зали, стадіони, басейни, що сприяють популяризації фізичної культури та мотивують до занять спортом.

«Популяризуючи спорт, ми виховуємо здорову націю, – підкреслив Богдан Футерко. – Тому надзвичайно важливо розвивати спортивну сферу, модернізовувати інфраструктурну, сприяти пропагуванню фізичної культури серед шкільної та студентської молоді».

За багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм та значний особистий внесок у розвиток і популяризацію фізичної культури та спорту серед молоді керівників територіальних громад, закладів вищої освіти і дитячо-юнацьких спортивних шкіл області нагородили грамотами та відзнаками.

 

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *