Богдан Футерко проінспектував хід проведення будівельних робіт на об’єктах «Великого будівництва»

На Прикарпатті продовжується реалізація Національної програми Президента України Володимира Зеленського «Велике будівництво», спрямованої на розбудову мережі закладів соціальної-культурної сфери та дорожньої інфраструктури.

У середу, 27 жовтня, заступник голови обласної державної адміністрації Богдан Футерко проінспектував хід проведення будівельних робіт на об’єктах «Великого будівництва» у Тисменицькій територіальній громаді. Зокрема, посадовець побував у селі Пшеничники, де продовжується спорудження Народного дому. Наразі на об’єкті завершується благоустрій території та внутрішньо-оздоблювальні роботи у приміщенні.

Також заступник голови облдержадміністрації ознайомився зі станом будівництва дитячого садочка у селі Чорнолізці та школи у с. Чукалівка.

«У рамках Національної програми «Велике будівництво» ми маємо можливість за кошти державного бюджету у співфінансуванні із місцевих бюджетів будувати нові дитячі садочки та школи, розширювати мережу культурно-мистецьких закладів, ремонтувати автошляхи», – наголосив Богдан Футерко.

 

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *