Богдан Футерко: У ЦНАПах важливо створити комфортні умови для жителів громад

Під час поїздки на Косівщину заступник голови обласної державної адміністрації Богдан Футерко зустрівся з міським головою Юрієм Плосконосом. Обговорено питання цифрової трансформації, участі міста та громад у пілотних проєктах щодо впровадження системи електронного документообігу, геоінформаційних систем, тематичних форумів.

Посадовець відвідав Центр надання адміністративних послуг Косівської міської ради, де надається 185 адмінпослуг, переважна більшість соціального характеру. Це – пільги на оплату житла, комунальних послуг, допомогу на дітей, які виховуються в багатодітних сім’ях, соціальну допомогу малозабезпеченим сім’ям, соціальну допомогу людям, які не мають права на пенсію, та допомогу людям з інвалідністю.

На кожну послугу згідно вимог Закону України «Про адміністративні послуги» розроблено інформаційні картки з вичерпним переліком документів, порядком надання та можливими причинами відмови в наданні послуг.

«Важливо модернізувати Центр надання адмінпослуг в єдиному просторі для забезпечення більш комплексних, швидких і якісних послуг, доступних для кожного громадяни. Додаткові послуги та сервіси, доступність і безбар’єрність приміщень, простори для дітей та місце для користування порталом Дія – все це створює комфортний державний сервіс нового покоління», – наголосив Богдан Футерко.

Довідково

Міністерство цифрової трансформації інформує, що з 23 серпня кожна організація приймає цифрові паспорти в Дії. Відтепер вони на рівні закону мають таку ж юридичну силу, як і їхні пластикові чи паперові аналоги. Це ще один дуже важливий крок у побудові цифрової держави та входження в режим без паперів.

За допомогою оновленого застосунку Дія 2.0 українці можуть отримувати доступ до своїх цифрових документів у потрібних життєвих ситуаціях у декілька кліків – при отриманні відправлення на пошті, адміністративних, фінансових, банківських послуг тощо.

Як користуватися цифровими паспортами в Дії?

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *