Богдан Футерко відвідав Кутську та Білоберізьку територіальні громади

Уп’ятницю, 24 вересня, заступник голови обласної державної адміністрації Богдан Футерко відвідав Кутську та Білоберізьку територіальні громади.

Візити моніторингової робочої групи для контролю реалізації проєктів, які фінансуються за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на розвиток мережі центрів надання адміністративних послуг у Кутську та Білоберізьку територіальні громади відбуваються відповідно до розпорядження облдержадміністрації від 05.08.2021 №297.

Богдан Футерко проінспектував готовність відкриття ЦНАПу у Білоберізькій територіальній громаді, що знаходиться у селі Устеріки, яке заплановано на листопад поточного року.

У Кутській тергромаді ведуться будівельно-ремонтні роботи, тому проводиться моніторинг актів виконаних робіт. Відкриття ЦНАПу заплановано до кінця поточного року.

Довідково

Відповідно до розпорядження Кабінету міністрів України від 09.06.2021 2021 р. № 619-р «Про розподіл у 2021 році субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на розвиток мережі центрів надання адміністративних послуг» для утворення ЦНАП Кутської селищної ради з з державного бюджету спрямовано 1 252,634 тис. грн, для ЦНАП Білоберізької сільської ради – 2 897,727 тис. гривень.

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *