Богдан Футерко: Втілення проєктів про співпрацю між Донеччиною та Прикарпаттям сприятиме всебічному розвитку областей

У рамках проєкту «Івано-Франківщина та Донеччина будують мости для співпраці» Івано-Франківська обласна державна адміністрація презентувала Донецькій області напрацювання на теми: «Співпраця між засобами масової інформації», «Співпраця інституцій громадянського суспільства» та «Співпраця органів місцевого самоврядування».
Захід відбувся за участю заступника голови обласної державної адміністрації Богдана Футерка. За його словами, налагодження двосторонньої співпраці між Прикарпаттям та Донеччиною дасть можливість реалізувати чимало цікавих та важливих для двох областей проєктів, які стосуватимуться різних сфер – від соціально-економічних до культурно-мистецьких. На переконання Богдана Футерка, спільна робота над втіленням проєктів сприятиме зміцненню відносин між регіонами та всебічному розвитку кожної з областей.

Під час онлайн-зустрічі для налагодження співпраці було запропоновано спільні проєкти в інформаційній сфері, зокрема, організацію прес-турів для представників засобів масової інформації, а також обмін телевізійними сюжетами, які сприятимуть кращому пізнанню регіонів. Йшлося про організацію телемостів, участь представників інших областей в онлайн-програмах.

Управління інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю забезпечує на Прикарпатті реалізацію державної політики щодо підтримки книговидання та популяризації вітчизняної книги. Тому для колег із Донецької ОДА було презентовано інформацію про заходи та стан виконання регіональної цільової програми підтримки книговидання, розробником якої є управління. Зокрема. йшлося про те, що у цьому році на реалізацію заходів програми з обласного бюджету виділено 1 мільйон 500 тисяч гривень. А загалом упродовж минулих п’яти років на виконання програми придбано та надруковано 119 видань, загальним тиражем більше як 42 тисячі примірників. На окрему увагу заслуговували заходи з популяризації книги, які проводяться на Прикарпатті. Акції «Книжкові мости єднають серця», «Великдень української книги», «Бібліотечка для Донбасу» мали підтримку широкого загалу. Зібрані книги передано у бібліотеки на Сході нашої держави, військовим у зоні бойових дій. Відеопрезентація про щорічний фестиваль-презентацію «Сторінками української книги», який організовується облдержадміністрацією на відзначення Дня української писемності і мови та знаменних і пам’ятних дат, викликала особливе зацікавлення. Адже, як зазначали колеги з Донецької області, у їх регіоні не вистачає української книги і така практика її популяризації та проведення подібних книжкових форумів для них є дуже цінною.

Також презентували здобутки Івано-Франківщини у сфері розвитку громадянського суспільства: діяльність громадської ради, досвід у проведенні заходів спільно з громадськими організаціями щодо національно-патріотичного виховання, відзначення пам’ятних та знаменних дат.

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *