Богдан Футерко зустрівся із делегацією представників Спеціальної моніторингової місії ОБСЄ в Україні з питань сприяння діалогу

«Обласна державна адміністрація вдячна за роботу Спеціальної моніторингової місії ОБСЄ та її зусилля задля сприяння встановлення миру та стабілізації ситуації в Україні. Завдяки вашим конкретним фактам та оперативними звітам здійснюється об’єктивне інформування міжнародного співтовариства про розвиток ситуації в Україні», – сказав Богдан Футерко.

«Спеціальна моніторингова місія ОБСЄ в Україні складається з цивільних неозброєних спостерігачів ОБСЄ, яка тимчасово проводить моніторинг та звітує про ситуацію з дотримання прав людини та гуманітарну ситуацію як по всій Україні, так і у зоні конфлікту на Донбасі. Місія збирає інформацію, звітує про ситуацію із безпекою та встановленням фактів про конкретні події на місцях», – зазначив офіцер з фасилітації діалогу Київського офісу ОБСЄ Паскаль да Роша.

Під час зустрічі обговорили питання освіти, культури і національних меншин, внутрішньо переміщених осіб, децентралізації, інтеграції та міжнародного співробітництва, вирішення конфліктів, допомогу військовим.

Доповідачами були представники структурних підрозділів облдержадміністрації: Віктор Кімакович – директор департаменту освіти, науки та молодіжної політики; Володимир Федорак – начальник управління культури, національностей та релігій; Галина Пасічник – головний спеціаліст відділу соціальної підтримки ветеранів та внутрішньо переміщених осіб департаменту соціальної політики; Геннадій Микитка – радник голови ОДА; Володимир Пачків – заступник начальника ГУ ДСНС в Івано-Франківській області, Марія Присяжнюк – заступник начальника відділу управління міжнародного співробітництва, євроінтеграції, туризму та інвестицій.

Довідково

Спеціальна моніторингова місія ОБСЄ в Україні (СMM) почала свою роботу 21 березня 2014 року на підставі запиту від уряду України до ОБСЄ і консенсусного рішення всіх 57 країн-учасниць ОБСЄ. СMM – це неозброєна цивільна місія, яка працює 24 години на добу, 7 днів на тиждень у всіх регіонах України. Її основні завдання – це неупереджено і об’єктивно спостерігати та звітувати про ситуацію в Україні, а також сприяти діалогу між усіма сторонами конфлікту.

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *