Богдан Зеленчук: “Вчителі є творцями майбутнього нашої держави та її інтелекту”!

 

Надвірнянські освітяни відзначили своє професійне свято.
В районному будинку культури відбулись урочисті заходи з нагоди Дня працівника освіти за участі представників районної та міської влад, директорів шкіл, вчителів, вихователів, педагогів позашкільних навчальних закладів, учнів, вихованців та громадськості міста і району.
Розпочались заходи з виконання музичного твору хору вчителів «Просвіта» та виконання Державного Гімну України. Хвилиною мовчання всі присутні вшанували пам’ять борців за волю та незалежність нашої держави. З привітальним словом виступили: перший заступник голови районної державної адміністрації Богдан Зеленчук, начальник відділу освіти райдержадміністрації Степан Северилов, заступник голови районної ради Ігор Писклинець, заступник міського голови Василь Василенко.
Богдан Зеленчук у своєму виступі зазначив, що учитель – це покликання і важка щоденна праця. Кожен, хто обирає педагогічний фах, бере на себе відповідальність за тих, кого вчить і виховує. Усі ми починали свій життєвий шлях зі школи. І перші наші здобутки, і перші перемоги пов’язані з мудрим, добрим і терплячим вчителем. Побажав всім педагогам міцного здоров’я, миру, злагоди, достатку, невичерпної енергії та нових звершень та кращого майбутнього Української держави.
За багаторічну сумлінну працю, плідну педагогічну діяльність, досягнуті успіхи у справі навчання і виховання підростаючого покоління та з нагоди відзначення професійного свята – Дня працівників освіти, кращих освітян району та міста нагородили грамотами та подяками.
У вестибюлі будинку культури милувала око і створювала святкову атмосферу мистецька виставка робіт декоративно-прикладного мистецтва.
Урочистості продовжились святковим концертом.

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *