ЧЕМПІОНАТ ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ З ДЗЮДО ДО 16 РОКІВ

Сьогодні, 9 квітня 2016 року, в день народження Заслуженого тренера України Євгенія Боднарука в спорткомплексі ПАТ "Нафтохамік Прикарпаття" відбувся чемпіонат Івано-Франківської області з дзюдо до 16 років. На урочисте відкриття чемпіонату завітали: перший заступник голови райдержадмін істрації, презедент Івано-Франківської федерації дзюдо Іван Тодорук, заступник голови районної ради Ігор Писклинець, міський голова Зіновій Андрійович, начальник відділу молоді та спорту райдержадміністрації Христина Богославець, депутат міської ради Роман Мажак.
Іван Тодорук привітав Євгенія Боднарука з його святом та вручив тренеру подяку за плідну та нелегку працю і вагомий внесок у розвиток спорту на Надвірнянщині.


Христина Богославець урочисто зачитала розпорядження районної державної адміністрації "Про преміювання спортсменів та їх тренерів за високі спортивні досягнення протягом 2016 року". У цьому році переможці Всесвітніх, Європейських та Українських чемпіонатів будуть нагороджені грошовими преміями.
Чемпіонат області завершився значними перемогами Надвірнянських спортсменів. 

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *