Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Чемпіонат району з футболу

В селі Гаврилівка відбулося урочистості по завершенню чемпіонату району з футболу. Присутніми були начальник відділу у справах сім’ї, молоді та спорту райдержадміністрації Василь Масевич, голова районної федерації футболу Тарас Пушкар, директор Гаврилівської ЗОШ І-ІІІ ст. Дмитро Хабайлюк та підприємець с. Гаврилівка Василь Гараздюк.

За підсумками чемпіонату 2013 переможцями серед юнацьких команд другої ліги стали спортсмени села Зелена, друге місце – с. Саджавка, третє – с. Гвізд. Серед дорослих команд ІІ-ї ліги переможцями стали спортсмени с. Білі Ослави, друге місце зайняла футбольна команда с. Саджавка, третє – с. Парище. У І-й лізі чемпіонату району з футболу серед юнаків стала команда с. Гаврилівка, 2 місце с. Камінне, 3 місце с. Волосів. Серед дорослих команд чемпіоном району з футболу стала команда с. Гаврилівка, 2 місце здобули спортсмени команди с. Перерісль, 3 місце – с. Тисменичани. У загальнокомандному заліку чемпіонату району з футболу 2013 року у ІІ-й лізі стала команда с. Саджавка, яка в перехідній зустрічі з командою с. Фитьків виборола право брати участь у першій лізі чемпіонату району з футболу 2014 року. Друге загальнокомандне місце здобули футболісти с. Білі Ослави. Третє загальнокомандне місце здобули футболісти с. Зелена. В І-й лізі з футболу серед дорослих переможцями стали футболісти команди с. Гаврилівка, друге місце – с. Перерісль, 3 місце – с. Зелена.
Кращими футболістами району за підсумками 2013 року стали: серед юнаків Віталій Шевченко, Роман Качур, Василь Бариляк, серед дорослих Василь Гавкалюк, Ярослав Ерстенюк, Олег Цуцилівський.
Вперше за всі роки проведення чемпіонату району з футболу футболісти с. Гаврилівка стали переможцями у трьох номінаціях перші місця серед дорослих та юнацьких складів та І-ше загальнокомандне місце. Всі спортсмени нагороджені грамотами, кубками та футбольними м’ячами. Слід подякувати учасникам художньої самодіяльності с. Гаврилівка, які привітали учасників спортивного дійства музичними номерами.