Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

ЧЕМПІОНАТ УКРАЇНИ З ФУТБОЛУ WU-14

З 11 по 15квітня 2017 року ЖФК «Надвірняночка» взяла участь у своєму другому цьогорічному Чемпіонаті України з футболу WU-14, який проходив у м.Тернополі. Наші наймолодші юні футболістки на груповому етапі змогли переграти тільки команду «Луганочка-Спартак» і поступились ДЮСШ №3 з Івано-Франківська та майбутньому бронзовому призеру змагань –  «Янтарочці» з Новояворівськата зайняли в групі третю сходинку. Згідно регламенту змагань матчі плей-офф на цих змаганнях проводили тільки переможці груп і  в підсумку наша команда ще з трьома іншими колективами з інших груп зайняла9-12 місце.