Чергова колегія РДА

15 квітня в управлінні надання адміністративних послуг під керівництвом голови РДА Олександра Кеніза відбулася колегія райдержадміністрації.
У роботі колегії взяли участь голова районної ради Іван Гурмак, перший заступник голови РДА Богдан Зеленчук, міський голова Зіновій Андрійович, начальники відділів та управлінь райдержадміністрації, керівники установ та організацій району, директори сільських будинків культури, сільські голови, голови ОТГ та представники засобів масової інформації.
Під час засідання було відзначено грамотами райдержадміністрації та районної ради за багаторічну сумлінну працю в галузі культури, високий професіоналізм та досягнуті високі показники в роботі за 2018 рік Ірину Гордійчук і Наталію Осташук.
Про роботу управління надання адміністративних послуг райдержадміністрації за 2018 рік доповіла присутнім начальник управління Мар’яна Мацько. Вона зазначила, що на сьогодні перелік адміністративних послуг налічує 188. Для якісного, швидкого надання адміністративних послуг адміністратори управління мають доступи до Єдиного демографічного реєстру, Державного реєстру речових прав на нерухоме майно, Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань, Державного земельного кадастру.
Спільними зусиллями керівництва району, міста та депутатського корпусу з районного та міського бюджетів залучено 760 тис. грн. для закупівлі паспортного обладнання для виготовлення паспортів громадян України у формі ІD- карток та паспортів для виїзду закордон, встановлення каналів захищеного зв’язку. Варто зазначити, що за 2018 рік видано більше тисячі закордонних паспортів. Також доступними стали 63 адміністративні послуги соціального характеру, які раніше надавались в управлінні соціального захисту населення.
Колегія вирішила зобов’язати Управління надання адміністративних послуг розробити презентаційний ролик та провести рекламну кампанію для інформування суб’єктів звернень про вимоги та порядок надання адміністративних послуг, що надаються через адміністраторів управління.

Керівник апарату райдержадміністрації Микола Кравчук проінформував про стан виконавської дисципліни в роботі з документами за підсумками 2018 року. За словами доповідача протягом 2018 року сектором контролю опрацьовано 2557 документів органів влади вищого рівня та інших документів, які підлягають контролю. З них 188 розпоряджень ОДА, 356 розпоряджень РДА з основної діяльності, 55 окремих доручень та протоколів нарад у керівництва облдержадміністрації та 65 окремих доручень та протоколів нарад у керівництва райдержадміністрації, 14 розпоряджень Кабінету Міністрів України та 26 постанов Кабінету Міністрів України, 58 депутатських звернень та 55 депутатських запитів. Окрім того, на 01.01.2019 року на контролі перебувало 100 депутатських запитів та 58 депутатських звернень. На всі запити і звернення надані відповіді. Рівень організації роботи і стан виконавської дисципліни за підсумками звітного періоду в структурних підрозділах РДА, бюджетних установ району, виконкомах місцевих рад щодо практичної реалізації вимог документів органів влади вищого рівня, прийнятих власних рішень, необхідно вважати таким, що потребує подальшого удосконалення.

Про роботу установ галузі культури за 2018 рік доповів начальник відділу культури РДА Олександр Зварчук. Який зазначив, що протягом року в Надвірнянському районі було забезпечено збереження інфраструктури галузі, яка зараз налічує 20 клубних закладів, 26 бібліотек, 3 музеї, 3 школи естетичного виховання, в яких здобувають початкову спеціалізовану мистецьку освіту близько 710 дітей основного контингенту на близько 150 дітей навчаються за рахунок спецкоштів. В трьох ОТГ працювало 15 клубних, 13 бібліотечних установ, 2 музичні школи, 1 музей. Всього протягом року покращено матеріальний стан закладів культури на 435 тис. грн.
Розглядаючи кожне питання, голова РДА Олександр Кеніз та члени колегії робили детальний аналіз з відповідними зауваженнями та пропозиціями щодо покращення роботи.

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *