Чи буде Надвірнянський госпітальний округ!

  

  

Сьогодні, 13 вересня 2016 року в райдержадміністрації відбулася робоча нарада щодо перспективного плану адміністративно-територіального розподілу громад Івано-Франківської області за участю народного депутата України Юрія Дерев’янка,  голови райдержадміністрації Олександра Кеніза, голови районної ради Івана Гурмака, заступників голови РДА Івана Тодорука і Богдана Зеленчука, депутатів обласної, районної, міської рад та громадськості.  
 
В першу чергу розглядалося питання формування госпітальних округів у Івано-Франківській області. У зв’язку з опрацюванням 3-ї редакції проекту постанови Кабінету Міністрів України щодо госпітальних округів, гостро постала необхідність подання зауважень та пропозицій по кожній області. Обговорювалися та порівнювалися проекти, запропоновані Департаментом охорони здоров’я облдержадміністрації.  Згідно цієї постанови в нашій області має буде 3 райони і 3 великі госпітальні округи, зокрема Калуш, Коломия та Івано-Франківськ. Надвірної, як госпітального округу в поданому проекті немає. Такі дії викликали незадоволення у надвірнянців. З цього приводу відбулася жвава дискусія. Також обговорили питання урахування кількості населення, що повинно обслуговуватись лікарнею інтенсивного лікування в кожному окрузі, часу доїзду до даної лікарні з усіх куточків округу, необхідності забезпечення планового лікування населення району.
   
У процесі засідання було вирішено підготувати звернення сільських, селищних та міського голів,  районної ради та РДА  до голів облдержадміністрації та обласної ради щоб відстояти четвертий госпітальний округ та  Надвірнянський район.
 

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *