Чим зацікавити роботодавця?Фахівці, які займаються підбором персоналу, зазвичай читають резюме, вихоплюючи своїм професійним оком потрібні місця або ключові слова. Тому резюме має бути структурованим, легко сприйматися. Так, 15 червня 2015 року для безробітних, які перебувають на обліку в Надвірнянському РЦЗ, був  проведений черговий семінар "Підготовка резюме". 
Практичною частиною заходу було написання резюме кожною особою на підготовленому бланку. «Робіть наголос на навиках і досягненнях, які знадобляться безпосередньо для цієї роботи. Пам’ятайте, стислість – сестра таланту» – підкреслила фахівець.Далі спеціаліст Уляна Півторанюк розповіла учасникам про правила та ньюанси складання ефективного резюме, а також традиційні помилки шукачів при його написанні. Присутнім було запропоновано самостійно визначити свою мету при пошуку роботи та водночас скласти резюме на визначену вакансію. Безробітні успішно впоралися із завданням.
На даному заході були присутні безробітні, які неодноразово стикались з проблемами щодо пошуку роботи. Наприклад, однією з помилкових є поширена думка про те, що в наш час знайти гарну роботу неможливо. Звісно, знайти хорошу роботу завжди було важко, але кваліфіковані фахівці потрібні в усі часи.  «Немає вакансії сьогодні – вона з`явиться завтра» – оптимістично вела бесіду спеціаліст.
Після проведеного заходу можна зробити висновок про те
труднощі випускників зумовлені низкою таких обставин: відсутність досвіду роботи (роботодавці вказують наявність роботи менш 3-х років), відсутність вакантних робочих місць  випускників за різними спеціальностями.
Фахівець служби зайнятості висловила сподівання, що нові знання та навички, отримані під час семінару, допоможуть кожному учаснику впевненіше відчувати себе на ринку праці та обрати власну стратегію пошуку роботи.

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *