Цикл Новорічно-Різдвяних свят стартував у Надвірній

На центральній площі засяяла головна ялинка та урочисто відкрили вдруге фестиваль «Файне Різдво». Настрій у глядачів та учасників свята попри холодну зимову погоду – святковий. Жителі району радіють, що у Надвірній проходить такий фестиваль.
Якщо радіють надвірнянці то весело і владі району та міста, які спільно організували фестиваль для людей. Посадовці переконані, що жоден турист, який їхатиме в Карпати через Надвірну не омине таке святкове та привітне місто.
Голова РДА Олександр Кеніз привітав всіх присутніх з майбутніми новорічними святами та побажав краянам миру, добра та злагоди.
Зазвичай у Надвірній Новорічно-Різдвяні свята стартували 22 грудня. Цього року початок відкриття фестивалю та новорічної ялинки перенесли на День Святого Миколая. Надвірнянці вважають така зміна дати на краще.
Окрім пісень, віршів, новорічних колядок та щедрівок, які на сцені «Файного Різдва» виконували народні колективи Надвірнянщини жителі району та гості свята мали можливість відвідати новорічну ярмарку з різноманітними смаколиками, подарунковими сувенірами і не тільки.
Уже після урочистого святкування: співання, колядування на прохання надвірнянської малечі зелена красуня ялинка засяяла новорічними вогнями. Діти та дорослі водили хороводи та бажали один одному щасливого нового року та Різдва Христового.
Нагадаємо фестиваль «Файне Різдво у Надвірній» один з найдовших в Україні триватиме він до 20 січня 2019 року. За місяць часу тут виступлять сотні учасників з району і області, пройдуть новорічні майстер-класи та інші цікаві заходи.

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *