Cтан забезпеченості природним газом закладів освіти, охорони здоров’я, культури і соціального захисту обговорили на нараді в ОДА

Під керівництвом заступника голови облдержадміністрації Ярослава Паранюка відбулася нарада щодо стану забезпеченості бюджетних установ області природним газом на опалювальний період 2017/18 років.

Під керівництвом заступника голови облдержадміністрації Ярослава Паранюка відбулася нарада щодо стану забезпеченості бюджетних установ області природним газом на опалювальний період 2017/18 років.

Участь у її роботі взяли керівники департаментів охорони здоров’я, освіти, науки та молодіжної політики, управління культури, національностей та релігій облдержадміністрації, представники райдержадміністрацій та керівники газопостачальних організацій.

Особлива увага приділялася питанню незабезпеченості асигнуваннями на розрахунки за природний газ, що споживається бюджетними установами,у зв’язку із невідповідністю планових витрат розпорядників коштів місцевих бюджетів фактичній вартості спожитих енергоносіїв із урахуванням зміни ціни на природний газ.

Разом з цим, обговорено стан газового господарства на об’єктах бюджетної сфери, які експлуатуються із порушеннями вимог нормативно-технічних документів у сфері газопостачання, та необхідності отримання висновків експертизи у Карпатському експертно-технічному центрі на експлуатацію таких об’єктів. Наголошено, що незадовільно виконується робота щодо отримання дозволів на експлуатацію котелень і паливних у Галицькому, Рогатинському, Коломийському, Косівському, Тисменицькому та Долинському районах.

За підсумками наради головам райдержадміністрацій доручено взяти під особистий контроль питання щодо укладання договорів на постачання природного газу для бюджетних установ та проведення своєчасних і повних розрахунків та прискорити роботу щодо отримання висновків експертизи у Карпатському експертно-технічному центрі та подачі їх газорозподільному підприємству.

 

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *