Акція «Здай макулатуру – підтримай роздільні суботники»

21 березня 2018 року Громадська організація «Друге життя» за підтримки місцевих екологічних ініціатив та організацій проводить акцію «Здай макулатуру – підтримай роздільні суботники». 
Державна екологічна інспекція в Івано-Франківській області оголошує про підтримку проведення соціально-екологічної акції з прибирання зелених зон, заповідних об’єктів та благоустрою території з елементами сортування втор сировини «роздільний суботник». 
Акція спрямована на поліпшення екологічної ситуації в України, створення сприятливих умов для самореалізації української молоді, спрямована на спільне прагнення до кращого майбутнього та розвиток громадського екологічного руху. 
Державна екологічна інспекція в Івано-Франківській області звертається до організацій, установ, підприємств та пересічних громадян з проханням долучитися до проведення екологічної акції «Здай макулатуру – підтримай роздільні суботники», ініціювати збір вторсировини, зібрану макулатуру віддати у спеціалізовані пункти прийому, а отримані кошти використати при проведенні акцій з благоустрою.
 

 

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *