Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

В ОДА привітали Надвірнянських спортсменів – призерів чемпіонату Європи

18 квітня в облдержадміністрації відбулася зустріч із призерами та чемпіонами Європи з боротьби самбо і таеквондо. Начальник управління спорту ОДА Орест Оклієвич привітав спортсменів Івана Пилип’яка, Аллу Бегебу, Олену Сайко, Віталія Солов’я з перемогами на спортивних аренах. Спортсмени поділилися особистими враженнями від участі у престижних міжнародних змаганнях, а їхні тренери – Олег Соловей та Євген Боднарук – окреслили найближчі перспективи на майбутнє.

Наставники прикарпатських спортсменів, – заслужені тренери України Євген Боднарук (м. Надвірна) і Олег Соловей (м. Івано-Франківськ)  розповіли про досягнення своїх підопічних, а також висловили сподівання, що на Прикарпатті влада й надалі підтримуватиме спорт.

Зазначимо, що під керівництвом Євгена Бондарука тренуються чемпіонки Єворопи з самбо Катерина Саблєва (вагова категорія 44 кг) та Алла Бегеба (48 кг). Цьогоріч прикарпатські самбістки здобули нагороди у Празі, де відбувалася молодіжна континентальна першість. У заключний, третій, змагальний день, збірна України завоювала 9 медалей, з них – дві золоті. Чемпіоном Європи з таеквондо став Віталій Соловей (тренер – Олег Соловей),якому не було рівних у ваговій категорії 57 кг. Наш спортсмен переміг на шляху до фіналу спортсменів з Італії, Словенії та Ірландії, а у фіналі впевнено здолав росіянина. Присутня на зустрічі титулована самбістка, заслужений майстер спорту України Олена Сайко, здобула срібну нагороду на Кубку світу.