Голова районної державної адміністрації Олександр Кеніз взяв участь у засіданні обласної робочої групи з питань легалізації заробітної плати та зайнятості населення

  

  

Сьогодні під керівництвом заступника голови облдержадміністрації Богдана Кобилянського відбулося розширене засідання обласної робочої групи з питань легалізації заробітної плати та зайнятості населення.

Цей захід відбувся за участю директора фінансово-економічного департаменту Пенсійного фонду України Тетяни Король, директора департаменту з питань праці Державної служби України з питань праці  Ігоря Дегнера, керівників головних управлінь Пенсійного фонду України,  Державної фіскальної служби України, управління Держпраці в області та роботодавців.

Богдан Кобилянський привітав усіх присутніх та наголосив на важливості дотримання трудового законодавства України. «Сьогодні нам необхідно активізувати діяльність обласних та районних робочих груп з питань легалізації заробітної плати та зайнятості населення і проаналізувати стан справ у цій сфері», – підкреслив посадовець.

На засіданні йшлося про виявлення ознак неоформленої праці та порушень законодавства про працю із використанням Державного реєстру загальнообов’язкового державного соціального страхування. Доповідачі наголошували, що основними джерелами  збільшення надходжень до Пенсійного фонду України є збільшення  заробітної плати та зростання кількості застрахованих осіб, у тому числі за рахунок детінізації зайнятості.

Важливо зазначити, що цьогоріч за січень-квітень до бюджету головного управління Пенсійного фонду України в області від платників надійшло 1 213,9 млн грн. Надходження коштів від єдиного соціального внеску залежить від фонду оплати, який за січень-березень минулого року збільшився на 755,3 млн. гривень. У не бюджетних страхувальників фонд заробітної плати збільшився на 24,4 відсотка, в бюджетних установах – на 19,2 відсотка та на 23,2 відсотка збільшено фонд оплати праці фізичними особами.

Додамо, що позитивною тенденцією є те, що цьогоріч впродовж січня-березня прийнято на роботу  20,9 тис. осіб, а припинено трудові відносини з 17,4 тис. особами, тобто працевлаштовано на 3,5 тис. осіб більше, ніж звільнено

Підсумовуючи засідання робочої групи, Богдан Кобилянський зауважував, що співпраця обласних управлінь Держпраці, Державної фіскальної служби та Пенсійного фонду України дозволить вживати ефективні заходи для вирішення проблемних питань легалізації заробітної плати та зайнятості населення. 

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *