Давайте оберемо професію майбутнього Щоб запобігти помилок у виборі професії та допомогти учневі правильно вирішити проблему професійно­го вибору покликана профорієнтація. З цією метою Надвірнянською районною філією Івано-Франківського обласного центру зайнятості 20 березня 2018 року для учнів 9-Б класу Надвірнянської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1 був проведений профконсультаціний урок-семінар на тему:  “Твій вибір — твоє майбутнє”.


                    Народна мудрість говорить: щасливий той, хто радісно йде на роботу і з радістю повертається додому. Але, шоб іти радісно на роботу, треба одержувати від неї задоволення, а це залежить від обраної професії. З такими словами розпочала захід Анжела Ментинська — провідний фахівець з профорієнтації.


                    На початку заходу була проведена інформаційна година "Світ професій", де фахівець ознайомила учнів з професіями минулого, також надавалась психологічна консультація "Яка професія Вам підійде найкраще". Для кращого запам'ятовування присутнім були представлені плакати із видами типу професій. На практичному занятті кожен учень заповнював опитувальник “Твій тип професії”, в якому визначалась приналежність до певного виду трудової діяльності. Школярі були поділені на групи: «Людина – людина», «Людина – художній образ», «Людина – техніка», «Людина – знакова система», “Людина-природа”. Учасниками кожної групи було створено презентації, в яких вони розповідали все про свої захоплення, про професії, які входять в їхню групу, та про професії своєї мрії. Спеціаліст озвучила найпоширеніші помилки при виборі професії та запропонувала учням скористатися профорієнтаційною Платформою профорієнтації та розвитку кар’єри Державної служби зайнятості для проходження тестування.


.


 


 Надвірнянська районна філія


Івано-Франківського обласного центру зайнятості

 

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *