Другий туристичний форум в Івано-Франківську в рамках EU4Business зібрав близько 150 підприємців

Вже вдруге в Івано-Франківську відбувся Туристичний форум, організований Центром підтримки бізнесу м. Івано-Франківськ, створеним на базі Клубу Ділових Людей Україна, у рамках ініціативи EU4Business Європейського Союзу за підтримки ЄБРР.

Вже вдруге в Івано-Франківську відбувся Туристичний форум, організований Центром підтримки бізнесу м. Івано-Франківськ, створеним на базі Клубу Ділових Людей Україна, у рамках ініціативи EU4Business Європейського Союзу за підтримки ЄБРР.

Цьогорічне гасло форуму – «Створюйте креативно, просувайте ефективно!».

Учасники форуму дізналися про сучасні тренди внутрішнього туризму від Олександра Лієва, голови Асоціації індустрії гостинності України, засновника Zruchno.Travel, виконавчого директора ПАТ "НСТУ" та екс-міністра туризму АРК. Так як одним з головних трендів є клієнтоорієнтованість, Тетяна Гончаренко,  співвласник першої он-лайн школи для готелярів Bee SMART. Точка Злету, допомогла підприємцям зрозуміти, що хоче сучасний гість та турист і як йому це надати, наводячи цікаві кейси, «перемоги» та «зради».

Не оминули і тему просування турбізнесу. Так, Костянтин Воробйов, заступник Генерального директора Vodafone Україна, розповів про Smart туризм та Великі дані, а Олег Костюкевич, директор Lionest 360 та провідний експерт форумів Google, поділився новаціями в підходах до просування туристичного бізнесу (на прикладах Google, Facebook, TripAdvisor).

Запрошені експерти з різних напрямків туризму (гастротуризм, медичний, екскурсійний тощо), під час панельної дискусії ділилися своїм досвідом як креативно та ефективно створювати та просувати туристичні продукти. Зокрема, участь у панельній дискусії взяли Олександр Лієв, Яніна Гаврилова, голова правління  ГС "Всеукраїнська асоціація гідів", директор Навчально-консультаційного центру по туризму, Катерина Касапчук, директор туристичної фірми «Еней», Олександр Коваль, керівник «Турінформ Закарпаття», громадська спілка "Карпатський смак", та Олександр Кревський, комерційний директор ПТБТУР та ПРОМТРАНС БІЗНЕС.

Під час форуму Віталій Передерко, начальник відділу туризму управління міжнародного співробітництва, євроінтеграції, туризму та інвестицій Івано-Франківської облдержадміністрації, розповів про шлях від створення платформи «Туристична рада Івано-Франківської області» (про що було оголошено на минулорічному Туристичному форумі) до заснування Регіональної туристичної організації та запросив гравців туристичного ринку до співпраці.

Аіда Марущак, представник ЄБРР, та Микола Савуляк, керівник Центру підтримки бізнесу м.Івано-Франківськ, розповіли про можливості розвитку бізнесу від Європейського банку реконструкції та розвитку та Центру підтримки бізнесу м.Івано-Франківськ, відповідно.

«Я, як підприємець, прагну, щоб мій бізнес розвивався в ногу з часом та технологіями. Саме тому відвідую такі Туристичні Форуми. Тут можна не лише почути, а й побачити дуже багато інноваційних ідей. Адже в туристичному сегменті дуже важливо знати тенденції та тренди. Особисто для себе виокремив тему «клієнтоорієнтованість». Вважаю, що вона була важливою не лише для мене, а й для інших учасників Форуму. На таких майданчиках ми консолідуємося і маємо можливість почути не лише себе,  а й інших у цій сфері. Адже на Туристичний Форум у Івано-Франківську з’їжджаються підприємці з цілого Західного регіону», – ділиться враженнями учасник Форуму та власник мережі гірськолижного спорядження «Dzvin-ski» Андрій Дзвінчук.

Захід організовано за сприяння управління міжнародного співробітництва, євроінтеграції, туризму та інвестицій облдержадміністрації.

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *