Діяльність студентського клубу « ВЕКТОР»

 

 
 06 березня 2018 року  в Надвірнянській районній філії  Івано – Франківського ОЦЗ розпочав свою діяльність студентський клуб «Вектор»  для студентської молоді  Надвірнянського коледжу НТУ. Даний захід сприяв формуванню активного усвідомлення студентами широкого кола своїх можливостей, своєї активної позиції в їх реалізації.
Відкрила захід заступник начальника відділу надання соціальних послуг Наталя Андрійович, яка наголосила на важливості формування позитивного свідомого ставлення молоді до майбутнього, до процесу працевлаштування, уміння конкретизувати мету (бажану роботу), оцінювати свої можливості на шляху до досягнення поставлених цілей.
Як зазначила Іванна Зінченко фахівець з профорієнтації – влаштовуючись на будь-яку роботу найскладніше завдання – скласти позитивне враження на роботодавця під час співбесіди. Надалі студенти мали можливість отримати консультацію, практичні поради щодо підготовки до співбесіди, успішного проходження співбесіди та подальшого працевлаштування.  Іванною Василівною була проведена робота по розвитку впевненості  в собі, підвищенню рівня комунікабельності,набуття членами клубу навичок орієнтації на ринку праці.
На засідання клубу був запрошений роботодавець Гошовський Ігор, який ознайомив студентів з специфікою роботи по їх спеціальності, з вимогами роботодавців до кандидатів на вільні робочі місця,  а також у формі гри провів співбесіду для студентів.
На заході проводились різні вправи на визначення основних цінностей життя, переглядались відео з техніки пошуку роботи. Студенти зробили важливі висновки, що життя – це дар, який необхідно цінити і кожна людина вибирає в ньому свій шлях, і лише від них залежить який він буде.
 

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *