Засідання комісії з питань захисту прав дитини

                                                                                            

                                                                                            
    В районній державній адміністрації систематично проводяться засідання комісії з питань захисту прав дитини, основними завданнями якої є сприяння забезпеченню реалізації прав дитини на життя, охорону здоров’я, соціальний захист, сімейне виховання та всебічний розвиток. Комісія, відповідно до покладених на неї завдань, розглядає питання, у тому числі спірні, які потребують колегіального вирішення. 
    На черговому засіданні, яке відбулося сьогодні, розглянуто 9питань, що стосуються захисту прав та законних інтересів дітей, а саме:
     – про доцільність позбавлення батьківських прав батька та матері щодо дітей;
     – про визначення місця проживання малолітніх дітей з одним із батьків;
     – проненалежне виконання матір’ю своїх обов’язків щодо виховання малолітніх дітей;
     – про надання згоди на вчинення правочинів: укладення договору дарування домоволодіння та договору міни (обміну) квартири, де право проживання та користування мають малолітні діти;
     – про затвердження  індивідуальних  планів соціального  захисту дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування та дітей, які перебувають у складних життєвих обставинах.
  На засіданні комісії заслухано громадян,  які обґрунтували причини і мотиви звернення до органу опіки та піклування. В процесі розгляду питань, заявників ознайомлено із нормами законодавства та прийнято відповідні рішення щодо розв’язання порушених проблем.

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *